TR
EN
TR
EN
HAKKIMIZDA

Firmamız ÇİZGİ MERMER VE GRANİT SAN.TİC. LTD.ŞTİ. Ünvanıyla 1993 yılında Balıkesir il merkezinde kurulmuştur. İlk yıllarda atölye olarak iç piyasaya yönelik üretim yapan firmamız sonraki yıllarda kaliteli üretim, zamanında teslimat ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek kısa sürede müşteri sayısını arttırmıştır. Sürekli büyüme stratejisi içerisinde pazarı genişletmek amacıyla 2001 yılında fason imalatla başlayan ihracat serüveni, 2004 yılından itibaren de direkt ihracat olarak devam etmiştir.

Halen 1500 m2'si kapalı 3500 m2'si açık olmak üzere toplam 5000 m2 alanda 2 ayrı üretim holüyle üretim yapan firmamız, yüksek üretim kapasitesiyle faaliyet gösteren bir tesise sahiptir. Modern makine parkımızda CNC ve PLS kontrollü tam otomatik makinelerle üretilen ürünlerimizin %20 'ini dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç edilen ürünlerimiz oluşturmaktadır. Firmamızın temel hedefi yurt içi ve yurt dışı satış oranlarını sabit tutmakla birlikte pazar payımızı artırmaya yönelik olup, ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünlerimizi daha geniş bir piyasaya arz etmektir. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı fuarlara sürekli katılarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem veren firmamız doğal taş çeşitlerini son teknolojiyle işlemek ve sektöründe öncü bir firma olmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli ülkelerinden temin edilen doğal taşları işleyerek bir villadan büyük bir alışveriş merkezine kadar her kesime ve her zevke hitap eden firmamız kaliteli ürünleriyle tamamen bir proje firması olarak çalışmakta ve projeye özel ürünler üretmektedir.

© 2017 | Çizgi Mermer & Granit
| Tüm Hakları Saklıdır | Creative By
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin   |